Voita Looking for Eric -dvd!
Eric on keski-ikäinen postimies, jonka elämä ei tunnu pysyvän hallinnassa. Hänen perhe-elämänsä on kaoottista ja kaiken kukkuraksi Ericin oma salaisuus ajaa hänet hulluuden partaalle: hän huomaa yhä rakastavansa Lilyä, naista, johon oli rakastunut 30 vuotta sitten. Uskaltaako hän kohdata Lilyn uudestaan?Voita Coco Avant Chanel -dvd ja kirja! Osallistu
Voita True Blood -dvd-boksi! Osallistu
Voita John Mayer -palkinto! Osallistu
Voita upea Liisa Ihmemaassa -paketti! Osallistu
Voita Skavabölen pojat -dvd ja paita! Osallistu
Voita hilpeä Hannah Montana -paketti! Osallistu
Voita Ullakkojengi-dvd! Osallistu
Edellisten kilpailujen voittajat Osallistu myös Demi-lehden kisoihin!
Oletko varastanut?
Oletko varastanut kaupasta? Miksi? Miltä varastaminen tuntuu? Etsimme haastateltavaa Demi-lehden juttuun. Jos haluat mukaan, muista liittää vastaukseen yhteystietosi, myös puhelinnumero.
Kerro

Äänestä ja voita leffaliput! Mikä Demin tukemista Homma-projekteista ansaitsee 3000 euron palkinnon? www.homma.fi

Demi-tv on lennokas videoblogi. Luvassa on trendejä, terveyttä, kauneutta, musiikkia ja kurkistuksia Demin maailmaan. Liity demilään ja ole mukana menossa!
Olimme kaverini kanssa viereisissä kopeissa sovittamassa vaatteita. Päätin säikäyttää kaverini, joten kiipesin jakkaralle ja heitin lapaset kopin reunan yli samalla kiljuen. Kurkotin katsomaan kaverin koppiin, mutta siellä olikin kouluni rehtori pelkissä kalsareissa.
Kevään trendeistä löytyy jokaiselle jotakin – tai yhdelle kaikkea! Ole rokkari, trendinörtti, farkkutyttö, hempeilijä, minimalisti tai väriläiskä. Lue parhaat muotivinkit Demistä!
Tutustu uuteen lehteenTilaa Demi verkosta
Voita Coco Avant Chanel -dvd ja kirja!